 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GCM188R70J225KE22D)
Murata Electronics GCM188R70J225KE22D
PartNo:
GCM188R70J225KE22D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 66790
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 2.2uF 6.3volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:35 V