 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GCM188R71H224KA64D)
Murata Electronics GCM188R71H224KA64D
PartNo:
GCM188R71H224KA64D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 242320
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.22uF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V