 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GCM31CR70J226KE23L)
Murata Electronics GCM31CR70J226KE23L
PartNo:
GCM31CR70J226KE23L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 58474
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 22uF 6.3volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:16 V