 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GJM0335C1E4R7BB01D)
Murata Electronics GJM0335C1E4R7BB01D
PartNo:
GJM0335C1E4R7BB01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 175138
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 4.7pF 25Volts C0G +/-0.1pF
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:50 V