 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GJM0336C1E180JB01D)
Murata Electronics GJM0336C1E180JB01D
PartNo:
GJM0336C1E180JB01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 62078
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 18pF 25Volts C0H 5%
RoHS:Details
Capacitance:3.3 uF
Voltage Rating DC:50 V