 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (GMK212B7105KG-T)
Taiyo Yuden GMK212B7105KG-T
PartNo:
GMK212B7105KG-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 100575
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0805 35V 1uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:330 pF
Voltage Rating DC:25 V