 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (GMK316BJ106KL-T)
Taiyo Yuden GMK316BJ106KL-T
PartNo:
GMK316BJ106KL-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 256013
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1206 35V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:35 V