 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (GMK316F106ZL-T)
Taiyo Yuden GMK316F106ZL-T
PartNo:
GMK316F106ZL-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 180658
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Y5V 1206 35V 10uF +80/-20%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:100 V