 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (GMK325BJ106KN-T)
Taiyo Yuden GMK325BJ106KN-T
PartNo:
GMK325BJ106KN-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 86183
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1210 35V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:10 V