 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (GMK325F106ZH-T)
Taiyo Yuden GMK325F106ZH-T
PartNo:
GMK325F106ZH-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 142893
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Y5V 1210 35V 10uF +80/-20%
RoHS:Details
Capacitance:47 uF
Voltage Rating DC:16 V