 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM0335C1E4R8BD01D)
Murata Electronics GRM0335C1E4R8BD01D
PartNo:
GRM0335C1E4R8BD01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 87720
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.8pF 25Volts 0.1pF
RoHS:Details
Capacitance:2.2 uF
Voltage Rating DC:10 V