 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM0335C1E5R1DD01D)
Murata Electronics GRM0335C1E5R1DD01D
PartNo:
GRM0335C1E5R1DD01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 54095
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.1pF 25 volts 0.5pF
RoHS:Details
Capacitance:0.2 pF
Voltage Rating DC:200 V