 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033C80J104KE84D)
Murata Electronics GRM033C80J104KE84D
PartNo:
GRM033C80J104KE84D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 87663
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.10uF 6.3volts X6S + - 10%
RoHS:Details
Capacitance:3.9 pF
Voltage Rating DC:25 V