 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033C80J393KE19D)
Murata Electronics GRM033C80J393KE19D
PartNo:
GRM033C80J393KE19D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 54018
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.039uF 6.3Volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:47 uF
Voltage Rating DC:6.3 V