 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033R60J103KA01D)
Murata Electronics GRM033R60J103KA01D
PartNo:
GRM033R60J103KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 59935
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 6.3 volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:6800 pF
Voltage Rating DC:200 V