 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033R60J104KE19D)
Murata Electronics GRM033R60J104KE19D
PartNo:
GRM033R60J104KE19D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 1596210
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 0.1uF 6.3volts X5R 10%
RoHS:Details
Capacitance:3900 pF
Voltage Rating DC:630 V