 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033R71A472KA01D)
Murata Electronics GRM033R71A472KA01D
PartNo:
GRM033R71A472KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 296472
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 4700pF 10volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:3900 pF
Voltage Rating DC:450 V