 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033R71C471KA01D)
Murata Electronics GRM033R71C471KA01D
PartNo:
GRM033R71C471KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 199935
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 470pF 16 volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:16 V