 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033R71E101KA01D)
Murata Electronics GRM033R71E101KA01D
PartNo:
GRM033R71E101KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 549561
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 100pF 25v X7R +/-10%
RoHS:Details
Capacitance:680 pF
Voltage Rating DC:100 V