 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033R71E121KA01D)
Murata Electronics GRM033R71E121KA01D
PartNo:
GRM033R71E121KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 75560
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 120pF 25 volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.22 uF
Voltage Rating DC:100 V