 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033R71E221KA01D)
Murata Electronics GRM033R71E221KA01D
PartNo:
GRM033R71E221KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 139811
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 220pF 25volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:100 uF
Voltage Rating DC:6.3 V