 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033R71E821KA01D)
Murata Electronics GRM033R71E821KA01D
PartNo:
GRM033R71E821KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 88016
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 820pF 25 volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:2 kV