 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM033R71H101KA12D)
Murata Electronics GRM033R71H101KA12D
PartNo:
GRM033R71H101KA12D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 100pF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:4 V