 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM1535C1H2R0CDD5D)
Murata Electronics GRM1535C1H2R0CDD5D
PartNo:
GRM1535C1H2R0CDD5D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 65440
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2pF 50 volts 0.25pF
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:2 kV