 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM1535C1H3R0CDD5D)
Murata Electronics GRM1535C1H3R0CDD5D
PartNo:
GRM1535C1H3R0CDD5D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 54115
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3pF 50 volts 0.25pF
RoHS:Details
Capacitance:47 uF
Voltage Rating DC:6.3 V