 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM1555C1H220FA01D)
Murata Electronics GRM1555C1H220FA01D
PartNo:
GRM1555C1H220FA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 115789
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 22pF 50volts C0G 1%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:50 V