 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM1555C1H221GA01D)
Murata Electronics GRM1555C1H221GA01D
PartNo:
GRM1555C1H221GA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 187800
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220pF 50Volts C0G 2%
RoHS:Details
Capacitance:100 uF
Voltage Rating DC:6.3 V