 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM1555C1H221JA01J)
Murata Electronics GRM1555C1H221JA01J
PartNo:
GRM1555C1H221JA01J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 60073
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220pF 50Volts C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:0.7 pF
Voltage Rating DC:250 V