 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM1555C1H330GA01J)
Murata Electronics GRM1555C1H330GA01J
PartNo:
GRM1555C1H330GA01J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 62007
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 33pF 50volts C0G 2%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF