 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM1555C1H4R3CA01D)
Murata Electronics GRM1555C1H4R3CA01D
PartNo:
GRM1555C1H4R3CA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 59762
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 4.3pF 50volts C0G +/-0.25pF
RoHS:Details
Capacitance:6800 pF
Voltage Rating DC:2 kV