 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R61A184KE19D)
Murata Electronics GRM155R61A184KE19D
PartNo:
GRM155R61A184KE19D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 64046
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.18uF 10Volts 0.1
RoHS:Details
Capacitance:68 pF
Voltage Rating DC:50 V