 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R61A223KA01D)
Murata Electronics GRM155R61A223KA01D
PartNo:
GRM155R61A223KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 60016
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022uF 10 volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.2 pF
Voltage Rating DC:250 V