 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R70J222KA01D)
Murata Electronics GRM155R70J222KA01D
PartNo:
GRM155R70J222KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 57021
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0022uF 6.3 volts 0.1
RoHS:Details
Capacitance:18 pF
Voltage Rating DC:250 V