 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71E223KA61D)
Murata Electronics GRM155R71E223KA61D
PartNo:
GRM155R71E223KA61D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 129500
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 22000pF 25v X7R +/-10%
RoHS:Details
Capacitance:4700 pF
Voltage Rating DC:5 kV