 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71E223KA61J)
Murata Electronics GRM155R71E223KA61J
PartNo:
GRM155R71E223KA61J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 78820
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022uF 25Volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:50 V