 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71E333KA88D)
Murata Electronics GRM155R71E333KA88D
PartNo:
GRM155R71E333KA88D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 62564
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 33000pF 25v X7R +/-10%
RoHS:Details
Capacitance:7 pF
Voltage Rating DC:250 V