 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71E682KA01D)
Murata Electronics GRM155R71E682KA01D
PartNo:
GRM155R71E682KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 135450
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 6800pF 25volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:16 V