 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71E682KA01J)
Murata Electronics GRM155R71E682KA01J
PartNo:
GRM155R71E682KA01J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 85804
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0068uF 25volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:36 pF
Voltage Rating DC:100 V