 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71H102JA01J)
Murata Electronics GRM155R71H102JA01J
PartNo:
GRM155R71H102JA01J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 53946
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.001uF 50 volts 5%
RoHS:Details
Capacitance:0.6 pF
Voltage Rating DC:200 V