 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71H103KA88J)
Murata Electronics GRM155R71H103KA88J
PartNo:
GRM155R71H103KA88J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 131313
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 50 volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:3.3 uF
Voltage Rating DC:250 V