 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71H182KA01D)
Murata Electronics GRM155R71H182KA01D
PartNo:
GRM155R71H182KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 83230
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1800PF 50V 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.33 uF
Voltage Rating DC:50 V