 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71H221KA01J)
Murata Electronics GRM155R71H221KA01J
PartNo:
GRM155R71H221KA01J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 140890
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220pF 50Volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:16 V