 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71H222JA01D)
Murata Electronics GRM155R71H222JA01D
PartNo:
GRM155R71H222JA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 64251
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 2200pF 50volts X7R 5%
RoHS:Details
Capacitance:1 pF
Voltage Rating DC:250 V