 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71H222JA01J)
Murata Electronics GRM155R71H222JA01J
PartNo:
GRM155R71H222JA01J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 62693
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0022uF 50 volts 5%
RoHS:Details
Capacitance:22 pF
Voltage Rating DC:50 V