 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71H223KA12J)
Murata Electronics GRM155R71H223KA12J
PartNo:
GRM155R71H223KA12J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 59433
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022uF 50Volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:2200 pF
Voltage Rating DC:2.5 kV