 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71H682KA88J)
Murata Electronics GRM155R71H682KA88J
PartNo:
GRM155R71H682KA88J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 89397
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0068uF 50Volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1 pF
Voltage Rating DC:16 V