 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM155R71H821KA01J)
Murata Electronics GRM155R71H821KA01J
PartNo:
GRM155R71H821KA01J
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 81007
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 820pF 50Volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:100 pF
Voltage Rating DC:50 V