 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM1885C1H120JA01D)
Murata Electronics GRM1885C1H120JA01D
PartNo:
GRM1885C1H120JA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 127857
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 12pF 50volts C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:22 pF
Voltage Rating DC:50 V