 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM188R60J226MEA0D)
Murata Electronics GRM188R60J226MEA0D
PartNo:
GRM188R60J226MEA0D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 79375
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 22uF 6.3volts X5R + - 20%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:200 V