 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM188R71A224KA01D)
Murata Electronics GRM188R71A224KA01D
PartNo:
GRM188R71A224KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 64768
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.22uF 10volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:3.3 uF
Voltage Rating DC:50 V